HACKED BY B14CK-KN1GH7

Prečo je dôležité sa odpútať a odpustiť ?

[sg_popup id=1078]

Odpútať a odpustiť

Prečo je dôležité odpustiť ? Stretli ste sa určite už pri premýšľaní nad tým, prečo vám istá osoba ublížila. Je to jedno v práci v láske atď. Stále dokolečka si pokladáte stále tú istú otázku: prečo mi to ten dotyčný spravil a mňa to veľmi bolí. Stále sa trápite nad tým, stále si zvedomujete krásne chvíľky s tým daným človekom a zrazu tie kruté slová, ktoré znejú ako niečo veľmi strašné, ako by sa na vás rúcal celý temný les máte zovreté hrdlo chceli by ste tak niečo povedať zastaviť tie kruté slová. Nie, ono sa to valí neprestáva bolí vás v hrudi vravíte si stačí už dosť. Nie, ten človek vám musí naložiť lebo on si musí uľaviť a necíti čo cítite vy, nepozrie sa na danú vec z vášho pohľadu.

Odpútajte sa a odpustite.

Nech sa vám už stalo čokoľvek nemusíte upadať do depresií smútku a nechutí vôbec žiť. Hovorí sa mi to ľahko ? Myslíte, že neviem o čom píšem? Viem a veľmi dobre. Ak vám niekto ublížil či už fyzicky alebo psychicky môžete mu odpustiť. Nie nikdy také niečo nikdy nespravím…. to sú klasické scenáre. Ale uvedomte si, že ten človek, ktorý vám ublížil už ani na to nemyslí a vy sa trápite úplne zbytočne. Možno cítite nenávisť, hnev, krivdu, strach nech je to čokoľvek pustite to preč. Ale ako? Prestaňte na to myslieť hneď teraz. Myslite na nejakú chvíľku peknú vo vašom živote ku ktorej sa radi vraciate a máte pri nej pocit šťastia lásky a naplnenia. Zdravie máte iba jedno a nedopusťte, aby sa vám to odzrkadlilo na vašom zdraví. Človek, ktorý Vás má rad takého, aký ste by vám tak neublížil. Nadýchnite sa zhlboka a vydýchnite tri krát a povedzte si: odpúšťam ti všetko zlé čo si mi spravila/spravil a odpúšťam hlavne sám/sama sebe.

 Prečo odpustiť sám sebe ?

 Vy sami ste túto situáciu a správanie toho človeka pritiahli. Naše podvedomie je sviňa a máme tam staré zhnité vzorce správania ktoré nám automaticky dávajú signály ako sa máme v danej chvíli zachovať. Je to ako riadiť auto absolútne nerozmýšľate aký rýchlostný stupeň máte zaradiť proste tú trojku tam dáte…dalo ju tam vaše podvedomie a to isté sa deje vo všetkom vo vašom živote.Odpustite sebe preto, že ste sa správali a konali podľa nejakého vzorca správania ktorý evidentne nie je pre vás to pravé. Treba ho zmeniť nahradiť nejakým parádnym novým. Každého človeka v živote čo stretnete ste pre niečo stretli. Či je to preto, aby vám ukázal ako si sám seba nevážite a dovolíte, aby vám niekto ublížil…premýšľajte…čo mi daná situácia má povedať, na čo sa mám zamerať. Pustite negatívne myšlienky do prdele a porozmýšľajte o čom je sebaláska.

Ak sa ti to páčilo daj vedieť aj ostatným zdieľaním. Ďakujem 😉 


 

Chcem osobnú konzultáciu

 


krok  späťchcem-zmenu