Nahrávam…

Otvor si oči Láska

Si plná/ý lásky a nikto si to neváži???

Nikto vás nepríde zachrániť
Je pekné veriť tomu, že existuje nejaký človek, ktorého keď dostaneme budeme naozaj šťastný. No nič také nie je. Ak chcete mať lepší život, ak chcete žiť lepšie, potom sa  musíte zachrániť sami. Nikto to neurobí za vás.

Ste naozaj láskavý milý pomáhate milujete. Všetko by ste spravili pre všetkých z lásky? Aj tak sa cítite sami nemilovaný, že je všetko nespravodlivé ?

Prečo?

Dajte najprv lásku sebe !!!! Zbláznil som sa? Nie! Kým nebudete vedieť dať lásku sami sebe nečakajte, že príde niekto na bielom koni a ten vám ju dá. Aj keby prišiel nebudete vedieť si takú lásku vážiť. Ak neviete čo je to úprimná láska neviete si ju vážiť.

Zmierte sa, že nebudete dobrý pre všetkých

Robte veci podľa seba, robte ich srdcom a uvidíte, že tí správni ľudia prídu do vášho života aj sami. Môžete stráviť celý život ľutovaním samého seba, alebo ….  ??? Každý z nás túži po láske bez podmienok – po láske, ktorá si nekladie podmienky. Potrebujeme počuť slová napriek slabostiam a chybám nás niekto má rád. Túžime po láske, ktorá nehovorí: budem ťa milovať keď budeš… ale milujem ťa napriek…

Ak sa ti to páčilo daj vedieť aj ostatným zdieľaním. Ďakujem 😉 


 

Chcem osobnú konzultáciu

 


krok  späťchcem-zmenu

Úspešne ste sa prihlásili do komunity :)

Pri pokuse o odoslanie vašej žiadosti sa vyskytla chyba. Prosím skúste znova.

Vzťahy - Poradenstvo použije informácie, ktoré poskytnete v tomto formulári, aby ste boli v kontakte s nami a boli súčasťou komunity.

Vitaj na stránke Perase
prístup na celý web
zadarmo

Pridaj sa k nám